Yüzbinlerce ürün sizin sitenizde sergilensin,
İstediğiniz Ürünleri Yayınlayın,
Alışveriş Takibi,
Kazanç Kaynağı,
Skip Navigation LinksAna Sayfa > E-Ticaret > E-Ticaret Entegrasyon

E-Ticaret Entegrasyon
 
E-ticaret yazılımları bir çok özellige sahip olan ve bu özellikler sayesinde kullanıcısına pratik avantajlar sağlayan yazılımlardır. E-ticaret yazılımlarının özellikleri ihtiyaçlara göre gün geçtikçe geliştirilmekte ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Bizde bu farklı entegrasyon taleplerine hızlı ve esnek çözüm sunmaktayız.

Tedarikçi Entegrasyonları
Günümüzde birçok tedarikçi ürün, stok ve fiyat gibi bilgileri çevrimiçi olarak sağlamaktalar. Birçok tedarik entegrasyonu ile ürün, fiyat ve stok bilgilerini dakikalar içinde e-ticaret mağazanıza aktarabilmenize olanak sağlar.

Ürün - XML Yayınlama
Entegrasyonun bir diğer ayağı ise veri sağlamaktır. İster bir karşılaştırma sitesi için, ister ürünlerinizi entegre etmek isteyen başka bir site için olsun ürünlerinizi xml olarak sunmak isteyebilirsiniz. Dilediğiniz ürünleri dilediğiniz formatta xml olarak sağlayın.

Google Entegrasyonu
Günümüzde en büyük arama motoru google?dır. E-Ticaret sitesinde de ürün satmak istiyorsanız sitenize yeni gelen kulalnıcılara ihtiyacınız vardır. Bu trafiği size sağlayacak en büyük site google?dır. Google? da yer alan birçok tool bu amaca hizmet etmektedir.

Sanal Pos Entegrasyonları
Günümüzde e-ticaretin bu kadar hızlı büyümesinin bir diğer nedeni de türkiyedeki mevcut bankaların e-ticaret için sanal poslar oluşturmasıdır. Bu poslar sayesinde müşteriler de internet üzerinde sanki gerçek mağazadan alışveriş yapıyormuş gibi kredi kartları ile taksit seçenekelri kullanarak internetten alışveriş yapabilmektedirler.

E-Ticaret Entegrasyon, hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 303 09 57 numaralı telefonlarımızı arayabilir veya buraya tıklayarak online iletişim formumuz aracılığıyla müşteri temsilcilerimize mesaj gönderip, size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.