Sattığınız ürünleri arayan müşterilere ulaştırır,
Sadece sitenizi ziyaret edenlere ücret ödersiniz,
Küçük reklam bütçeleri ile de reklam verebilirsiniz,
İşletmeniz için kazanç kaynağı,
Skip Navigation LinksAna Sayfa > Google Reklam Hizmetleri > Google Adwords

Google AdWords
 
Google AdWords Google arama motoru, arama ortakları ve içerik ağında reklam verebilmemizi sağlayan reklam sistemidir ve günümüzde binlerce şirket tarafından maliyet verimliliği yüksek bir şekilde yeni müşteriler kazanmak için kullanılmaktadır. AdWords anahtar sözcükleri belirli bir ürün veya hizmet hakkında bilgi arayan web kullanıcılarını doğru bir şekilde hedefler ve tam da bu kullanıcıların istediği reklamları gösterir.

Anılan program, tıklama başı maliyet (TBM) üzerinden fiyatlandırma esasına dayandığı için , reklamverenler sadece bir reklam tıklandığı zaman ödeme yaparlar, gösterim başı ödenen hiçbirşey yoktur.Reklamverenler çok geniş bir dağıtım ağından yararlanabilmekte ve işlerine uygun destek ve maliyet düzeyini seçebilmektedirler.

AdWords reklamları aşağıdaki şekilde gösterilmektedir :
  • Google Arama motorunda: Sağ tarafta veya en üstte sponsor bağlantı şeklinde.
  • Arama Ortakları Sayfalarında: Arama sonuçlarının en üstünde.
  • İçerik Ortaklarının sayfalarında: İçerik ortaklarının belirlediği yerlerde görüntülenmektedir.
Google AdWords şunları sunar
Hedef kapsam; Google'da arama yapan kişilere artık reklam yapabilirsiniz. Google?ın arama sonuçlarında şimdiden görünüyor olsanız bile, AdWords, Google?da ve reklamcılık ağımızda yeni hedef kitleleri hedeflemenize yardımcı olabilir.

Daha fazla kontrol; İstediğiniz sonuçları alıncaya kadar reklamlarınızı düzenleyebilir ve bütçenizi ayarlayabilirsiniz. Çeşitli reklam biçimleri görüntüleyebilir, hatta reklamlarınızda belirli dilleri ve coğrafi konumları hedefleyebilirsiniz.

Ölçülebilir değer; Minimum harcama şartı veya süre taahhüdü söz konusu değildir. Üstelik, tıklama başı maliyet seçeneğiyle, yalnızca reklamlarınıza tıklanırsa sizden ücret alınır. Bu, bütçenizin her kuruşunun yeni potansiyel müşteriler kazanmak için harcandığı anlamına gelir.

Google Adwords, hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 303 09 57 numaralı telefonlarımızı arayabilir veya buraya tıklayarak online iletişim formumuz aracılığıyla müşteri temsilcilerimize mesaj gönderip, size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.