Etkin ve güvenli e-ticaret,
Stok Kontrollü ,
Satış Entegrasyonu ile Artan Verim
Skip Navigation LinksAna Sayfa > E-Ticaret > Nebim E-Ticaret

Nebim E-Ticaret
 
Tamamen nebim winner kullanıcıları için geliştirmiş olduğumuz e-ticaret yazılımını güvenli bir şekilde nebim stoğunuzdaki ürünlerin satışını yapabilir, aynı zamanda istediğiniz gibi ürünlerinizi kategorize edebilirsiniz. En çok satılan, vitrin ilanları gibi ürünleri yönetimini gerçekleştirebiliyorsunuz.

İçerik olarak; siteye üye olan kişilerde nebime cari kart olarak kayıt işlemini gerçekleştiriyor. Üye olan kişi almak istediği ürünleri sepetinde biriktiriyor ve kredi kartı, havale gibi ödeme seçenekleri ile ödeme sonucunda, satış faturası işlemini uyguluyor. Bu hareketleride nebim winner programında sizde görüyorsunuz.

Kullanışlı ve Profesyonel Görünüm
Sadece size özel olarak hazırlanmış tasarım sayesinde farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Ürün Katalog Sistemi İstenildiği kadar kategori ve alt kategori oluşturulabilir, sınırsız sayıda marka ve ürün tanımlanabilir, her ürüne sınırsız sayıda özellik eklenebilir, istenildiği zaman değiştirilebilir veya silinebilir. Sanal mağazada satılan ürünlere istenildiği gibi stok ataması yapılabilmektedir.

Üyelik Sistemi
Ürün alım işlemi yapmak isteyen ziyaretçi siteye üye olur, bu sayede müşteriler hakkında bilgiler toplanır ve raporlamada kullanılır. İstenildiği kadar üye grubu oluşturulabilir ve belirlenen üyeler bu gruplara dahil edilip özel fiyat indirimleri uygulanabilir.

Ürün Arama Fonksiyonu
Ürünler arasında hızlı veya detaylı arama yapılabilmektedir.

Hızlı ve Kolay Yönetim
Sitenin tüm dinamik içeriği web tabanlı olarak teknik ve mali bilgi gerektirmeden istenildiği zaman değiştirilebilir.

E-Ticaret Sistemi
  • Çok fonksiyonlu alışveriş sepeti sayesinde üye sepetindeki ürünlerin miktarlarını değiştirebilir ya da iptal edebilir.
  • Gelişmiş ödeme yönetimi sayesinde havale, kredi kartına nakit veya taksitli ödeme seçenekleri oluşturulabilir, birçok banka hesabı ve sanal pos kurulabilir.
  • Hangi bankanın kredi kartlarına hangi taksit tutarlarını uyguladıkları ve bunlara uygulanan faiz oranları tanımlanabilir.
  • Gelen tüm siparişler takip edilebilir ve Onaylandı, Kargoya Verildi, Teslim edildi vs. gibi seçeneklerle durumu belirlenebilir veya iptal edilebilir.
  • 128 bit SSL güvenlik sertifikası ile siteniz kredi kartı alışverişlerinde yüksek güvenlik sunmaktadır.
  • Müşterileriniz vermiş oldukları siparişlerinin durumlarını izleyebilirler, size iletmek istedikleri her türlü soruyu e-posta ile gönderebilirler.
Reklam Yönetimi
Belirlenmiş alanlara reklam alabilir veya kendi reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.

İçerik Yönetimi
Statik sayfa içerikleri, HTML Editörü sayesinde teknik bilgi gerektirmeden hazırlanabilmektedir.

Teknolojik Altyapı
E-ticaret sistemi Microsoft .NET programlama dili ile geliştirilmiştir. MSSQL veritabanlarını desteklemektedir.

Barındırma (Hosting) Hizmeti
E-ticaret sitenizin yayınlanması için barındırma hizmetini bizden temin edebilirsiniz veya kendi tercih ettiğiniz bir firmanın .Net destekli sunucularında barındırabilirsiniz.

Nebim E-Ticaret, hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 303 09 57 numaralı telefonlarımızı arayabilir veya buraya tıklayarak online iletişim formumuz aracılığıyla müşteri temsilcilerimize mesaj gönderip, size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.