Tüm tarayıcılarla uyumluluk,
İlgi çekici animasyonlar,
Farklı ve eğlenceli tasarımlar,
Skip Navigation LinksAna Sayfa > Web Tasarım > Flash Web Tasarım

Flash Web Tasarım
 
Tamamen flash sayfalar özel animasyonları ile farklı ve eğlenceli tasarımlar oluşturmaya imkan sağlamaktadır. Animasyon, video ve müzik ile desteklenebilen projelerde sayfanız sıradan çizgilerin dışına çıkarak kendi tarzını yaratmaktadır.

Tamamen flash web tasarım çalışmalarında sayfa geçişlerinde yaşanan kesintiler yerine animasyonlar gelmekte ve ziyaretçileriniz sayfanızda sıkılmadan dolaşmaktadır. Flash tasarımlar ilgi çekici ve keyifli sunumlarıyla daha çok ziyaretçi çekmekte ve beğenilmektedir

Flash Web Tasarımının Olumlu Özellikleri Nelerdir?
Flash web sayfalar tek sayfa üzerinde çalışır ve başka sayfaya yönlenme yapmazlar. Kesintisiz müzik ve sorunsuz video desteği verirler. Hareketli olduklarından daha çok ilgi çeker ve standart sayfalara göre eğlenceli animasyonlar içerirler.

Flash sayfalar bir oyun şeklinde tasarlanabilecek kadar geniş bir imkan sunmaktadır. Standar web tasarımların aksine ziyaretçinin ekran boyutuna göre kendini ayarlayabilmekte ve tüm bilgisayarlarda aynı şekilde çalışmaktadır

Flash Web Tasarımının Olumsuz Özellikleri Nelerdir?
Flash, yazı ve resimleri animasyon öğesi olarak kullanılmasına olanak sağlayan bir programdır. Video, müzik gibi zengin içerikleri destekleyerek sorunsuz çalışmalarına olanak tanır.

Web tasarımlarınızın içerisine yazı veya resim gibi eklendiğinde kendi animasyonlarını oynatırlar. Düğmeler, logolar ve reklam çalışmaları flash ile sıklıkla hareketlendirilir.

Flash, vektörel çalışmalar kullanarak çok kısa sürede yüklenebilmektedir. Resim ve video dosyalarına oranla flash animasyonlar binlerce kat daha az yer tutabilir.

Flash web tasarım, hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 303 09 57 numaralı telefonlarımızı arayabilir veya buraya tıklayarak online iletişim formumuz aracılığıyla müşteri temsilcilerimize mesaj gönderip, size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.