Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Günümüzün en büyük teknolojilerinden olan mobil alanında IOS ve Android yazılım ve uygulama geliştiriyoruz. Gelişen trendleri takip eden ekibimiz en güncel teknolojiyle ihtiyacınız olan mobil yazılımları anahtar teslim yapmaktadır. Sadece yazılım aşamasında değil öncesinde ve sonrasında uygulamanızın mükemmele yakın olmasını amaç etmekteyiz.

İOS Uygulamaları

iOS işletim sistemi kullanan iPhone, iPad, Apple Watch ve Apple TV için farklı çözümler sunar. Objective C veya Swift yazılım dillerini kullanan mobil uygulama ekibi, iPhone 3G’den bugüne edindiği deneyim ile iOS platformlarının güçlü yanlarını birleştirir. dönüştürür. Farklı sektörlere ve farklı ihtiyaçlara özel, etkin, verimli, kullanıcı dostu iOS Uygulama Geliştirme çözümleri sunar.

Başarılı bir iOS uygulama için öncelikle olarak dikkat edilmesi gereken nokta, farklı ekran çözünürlüklerindeki verimin ve arka plan yazılımının optimize edilmiş olmasıdır. Mobil yazılım geliştirme ekibimiz, hem iOS uygulama geliştirme aşamasında hem de yayınlama öncesindeki ekran testleri ve yazılım performans testlerine büyük önem verir. Böylece olası revizyonları minimize ederek, süreci hızlı sonuçlandırır.

 

Android Uygulamaları

Apple ürünleri haricindeki neredeyse tüm mobil telefon markaları Android İşletim Sistemi kullanmaktadır. Google mühendislerinin bizlere sunduğu çok özel imkanları da kullanan mobil uygulama ekibimiz, uzman çözümleriyle ratingleri yüksek uygulamalar geliştirir. Google Play çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olduğu için, Android uygulamanız da çok büyük bir kitleye ulaşma potansiyeline sahip olur. Android kullanıcılarının beğeni ve alışkanlıklarını yakından takip eden ekibimiz, markanızı Google Play’in engin dünyasıyla buluşturur.

Birlikte Harika İşler Yapmak için

İstanbul Web Ajans ekibi olarak ihtiyacınıza uygun dijital çözüm için bir “click” ötenizdeyiz.
Dijital dünyada yükselmeye hazır mısınız?

Ürettiğimiz projelerle, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyoruz.

Bizi Takip Edin

© 2023 İstanbul Web Ajans
Tüm Hakları Saklıdır. 

×