Web Tasarım

Web Tasarım

İşletmenizin ve markanızın kurumsal kimliğe sahip olması adına yenilikçi web sitesi projeleri oluşturuyoruz. Faaliyet alanınıza uygun olarak e-ticaret, kurumsal web sitesi, UX kullanıcı deneyimi yüksek web tasarım çalışmalarınızı, deneyimli ekibimizle yürütebiliriz.


Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal web siteleri; güncel teknolojiler ve son trendler kullanılarak oluşturulmuş, işletmenizin kimliğini yansıtan internet siteleridir. Bu sebeple kurumsal web sitelerinin, kurumun özelliklerini ve sektörel renklerini yansıtıyor olması gerekir.

Kurumsal Web Sitesi tasarlanırken; hedef kitle, müşteriler ve yeni potansiyel müşteri ziyaretleri baz alınmalıdır. Kurumsal web sitesinde kurumun icra ettiği hizmetler ve ürünler ziyaretçinin  net bir şekilde anlayabileceği, erişebileceği şekilde olmalıdır. Tasarımın rolü burda çok önemlidir.

Web sitesileri tasarlanırken bütün ekran çözünürlükleri düşünülerek kodlanmalı, responsive (esnek) olmalıdır. Kullanılan cihaza (cep telefonu, tablet, bilgisayar vb.) göre şekillenmelidir.Bizim tüm çalışmalarımız responsive (esnek) yapıya sahiptir.

 

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Web Site tasarımı, ziyaretçilerinize çekici gelmesi gerekir. Ancak bir e-Ticaret web sitesi olarak, aynı zamanda işlevsel ve dönüşümler için optimize edilmiş olması gerekir. Duyarlı e-ticaret web sitesi tasarımı, web sitenizin  öğelerinin ziyaretçinin cihazına göre otomatik olarak ayarlanacağı bir geliştirme yaklaşımıdır.

Çevrimiçi ortamda başarılı olmanızı ve büyümenizi sağlayan e-ticaret ekibiyiz.

Mobil Uygulama Tasarımı

Mobil uygulamalar, hayatın her alanında kullanılan ve farklı amaçlara yönelik geliştirilen özel yazılımlara verilen isimdir. Tablet, akıllı telefon ve diğer mobil cihazlara yönelik geliştirilen bu özel yazılımlar, hali hazırda IOS ve Android işletim sistemi kullanarak yapılmaktadır.

Mobil uygulamaların geliştirilirken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri de ilgili işletim sistemlerine yönelik özel olarak geliştirilmesidir. Mobil uygulamalar, günümüzde markalar, işletmeler ve firmalar tarafından farklı amaçlar doğrultusunda geliştirilebilir. İstanbul Web Ajans olarak biz, müşterilerimizin amaçları doğrultusunda ihtiyaç olunan mobil yazılımları güvenilir bir şekilde geliştirmekteyiz.

Portfolyo Web Sitesi Tasarımı

Portfolyo web sitesi tasarımı ile en dikkat çekici projelerinizi, ürün ve hizmetlerinizi sergileyebilmenize olanak tanır. Web sitesi üzerinde çalışmalarınızı, ürün ve hizmetlerinizi estetik ve şık bir tasarımla sunabilirsiniz.

Çevrimiçi portföyler sayesinde potansiyel müşterilerinize uzmanlığınızı gösterebilirsiniz. Portfolyo web sitesi tüm mobil cihazlar ve tabletlerle uyumludur. Kolay yönetilebilir “Kolay Yönetim Paneli” sayesinde kurumsal kimliğinizi, çalışmalarınızı, konumunuzu, iletişim bilgilerinizi kolayca paylaşabilirsiniz.

Birlikte Harika İşler Yapmak için

İstanbul Web Ajans ekibi olarak ihtiyacınıza uygun dijital çözüm için bir “click” ötenizdeyiz.
Dijital dünyada yükselmeye hazır mısınız?

Ürettiğimiz projelerle, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyoruz.

Bizi Takip Edin

© 2023 İstanbul Web Ajans
Tüm Hakları Saklıdır. 

×