E-Ticaret

E-Ticaret

Sunduğumuz e-ticaret yazılımı ile siz de sanal mağazanızı hızlı ve eksiksiz bir şekilde kurabilirsiniz. İnternet üzerinden satış yapabilir, kaliteli hizmetlerinizi daha geniş kitlelere yayabilir ve kredi kartı ile ödeme işlemleri yüksek güvenlikli şekilde tamamlayabilirsiniz. Kullanım kolaylığına sahip ve görsel açıdan zengin yönetim paneli üzerinden sınırsız ürün girişi yapılabilir. İşlemlerin ofis dışından da takip edilmesini kolaylaştıran sistemimiz SEO uyumludur. Anahtar teslim e-ticaret hizmetlerimiz; altyapı çözüm önerileriyle birlikte sunulur.

Girişimci

İnternet üzerinden, kişisel olarak ürün ve hizmet pazarlayabileceğiniz bir e-ticaret sitesi tasarlıyoruz. Stoksuz e-ticaret ve C2C ticari faaliyetleri yürütebileceğiniz e-ticaret projeleri ile gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Girişimciler için geliştirilen e-ticaret platformları, tüm mobil cihazlar ve tabletler ile uyumludur. E-ticaret sitesi, kolay yönetilebilir panel ile teslim edilmektedir. Hitap ettiğiniz sektöre özel tasarımlarla, kullanıcı deneyimi, en üst seviyeye çıkarılır.

Kurumsal

E-ticaret siteleri; sektör, ürün ve hizmet grubunuzla uyumlu tasarıma sahip olur. Platform üzerinde, tüm banka ve aracı kurumlara ait entegrasyonlar sağlanır. Markanızın, kurumsal yapısıyla uyumlu e-ticaret sitesinde, özel taleplerinizin uygulanabileceği bir altyapı bulunur. E-ticaret sitesi ile ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Kurumsal e-ticaret sitesi, marka renklerinize uygun, sade ve modern bir tasarıma sahiptir. Bütçenize ve taleplerinize uygun e-ticaret projeleri ile internet üzerinden kolayca satış yapabilirsiniz.

Entegrasyon

Muhasebe Entegrasyonları
Firmanızda kullandığınız petkom, barsoft, logo, sentez, dia, erp12, netsim, nebim, vega, akınsoft, mikro, derinsis vb muhasebe programlarınız ile entegre çalışarak zaman kaybınızı önlüyoruz. Muhasebe raporlarınızı kontrol etmek veya stok takibi yapabilmek için aynı şekilde muhasebe entegrasyonu üzerinden yapacağınız işlemler sayesinde farklı program ihtiyacınız kalmadan tek bir yazılım ile kayıtlarınızı kontrol edebilirsiniz. İnternet üzerinden satış yapmayı planlayanlar firmalar erp ve e-ticareti ayrı ayrı kontrol etmek yerine daha kolay şekilde ürün ekleme işlemlerini veya sipariş takiplerini yapabilirler.

Ödeme Entegrasyonları
Tüm bankaların sanal posları ve Moka, Paytr, İyizico, İpara, Gpay, Payu gibi birçok ödeme altyapısı ile e-ticaret sitenizde sorunsuz ödeme alabilir ve güvenli ödeme yöntemleri ile satışlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

XML Entegrasyonları
xml entegrasyonu modülü ile anlaşmış olduğunuz tedarikçilerinizden alacağınız xml linkini sitenize ekleyip kolayca yüklemesini yapabilirsiniz, XML Desteği ile binlerce marka, binlerce farklı ürünü kolaylıkla e-ticaret portalınıza entegre edebilir, ürünlerinizi hemen satışa sunabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken tedarikçi firmaları bulmak ve XML dosyalarını temin etmek olacaktır, XML dosyalarını ücretsiz olarak dağıtan firmalar olmasının yanı sıra yıllık ücret talep edenlerde bulunmaktadır.

Kargo Entegrasyonları
Anlaşmalı Kargo şirket hesabınız ile E-Ticaret siteniz arasındaki kargo süreçlerini tam otomatik hale getirin. Kargo Entegrasyonu ile e-ticaret sitenizdeki siparişleri tek tuşla kargolayın ve kargo işlemlerine daha az zaman ayırarak, manuel gönderimlerden kurtulup sıfır hata ile kargo gönderimi yapın. Bu entegrasyon ile gerçekleştireceğiniz kargolama sayesinde, pazaryerlerinden aldığınız siparişlerin kargo girişlerini otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

E-Fatura Entegrasyonu

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği standartlara uygun olarak geliştirilen e-fatura çözümlerimiz ile faturalarınızın dolaşımını güvenle ve hızla gerçekleşmesini sağlar. Faturaların elektronik belge olarak düzenlenmesi, elektronik ortamda iletilmesi ve yine elektronik olarak muhafaza ve ibraz edilmesi hususunda getirilen yasal çerçeve doğrultusunda ve Gelir İdaresi Başkanlığının belirlediği standartlara uygun olarak geliştirilen e-fatura çözümleridir.

Birlikte Harika İşler Yapmak için

İstanbul Web Ajans ekibi olarak ihtiyacınıza uygun dijital çözüm için bir “click” ötenizdeyiz.
Dijital dünyada yükselmeye hazır mısınız?

Ürettiğimiz projelerle, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyoruz.

Bizi Takip Edin

© 2023 İstanbul Web Ajans
Tüm Hakları Saklıdır. 

×