Web Yazılım

Web Yazılım

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara yönelik web yazılım projeleri geliştiriyoruz. Hayalinizdeki projeleri dijital dünyaya taşıyacak yazılım ve kodlama çalışmalarını hayata geçiriyoruz. Öncelikle web yazılım ve mobil uygulama yazılımı alanında taleplerinizi dinlenir. Ekibimiz tarafından taleplerinize yönelik projelendirme yapılır.

Web tasarım ve kodlama çalışmaları sonrasında projeniz sunulur. İstediğiniz revizeler sonrasında web yazılım projelerinizin son hali teslim edilir. Web yazılım hizmeti sonrası destek konusunda da İstanbul Web Ajans güvencesi devam eder.

 

Özel Proje Geliştirme

ERP sistemlerimiz özelleştirilebilir yapısı sayesinde, kullanıcı ara yüzleri, iş kuralları, rapor ve formlar işletmenizin iş süreçlerine tam olarak uyum sağlayabilecek her türlü teknolojik ve mimari altyapıya sahiptir.

ERP Sisteminize işletmenize özel ilave modül, farklı yazılımlardan entegrasyon, veri konsolidasyonu veya özel raporlama gereksinimleriniz olabilir.

Farklı sektörler için geliştirdiğimiz yazılım çözümlerinin getirdiği deneyim ve her biri farklı teknolojilerde uzmanlaşmış profesyonel kadromuz ile ihtiyaç duyduğunuz masaüstü veya web uygulaması geliştirilmesinde sizlere özel çözümler sunuyoruz.

 

Mobil Uygulama

Web Site tasarımı, ziyaretçilerinize çekici gelmesi gerekir. Ancak bir e-Ticaret web sitesi olarak, aynı zamanda işlevsel ve dönüşümler için optimize edilmiş olması gerekir. Duyarlı e-ticaret web sitesi tasarımı, web sitenizin  öğelerinin ziyaretçinin cihazına göre otomatik olarak ayarlanacağı bir geliştirme yaklaşımıdır. Çevrimiçi ortamda başarılı olmanızı ve büyümenizi sağlayan e-ticaret ekibiyiz.

İş Süreç Takibi Yazılımları

İş süreç takip yazılımları günümüzde çok önemli bir yer kaplamaktadır. Yapılan iş veya hizmetin sonuca ulaşabilmesi için birbirine bağlı etkinlikler dizisinin olumlu gelişmesi ve finale ulaşmasını sağlamaktır. İş süreci (Business Process) işlerin daha etkin, daha verimli hale gelirken, insan hatalarını da azaltarak iletişimi kolaylaştırmaktır. Siparişten teslimata kadar süren aşamaların her birinin ayrı planlanarak sisteme bağlanması ve aksayan, yürümeyen bölümlerin hemen tespit edilerek müdahale edilmesine olanak sağlar. İlişkilerin daha sağlam, işlerin daha randımanlı, ekipmanların iyileştirilmesi, verilerin her saniye tutuluyor olması plan dahilindedir.

İşletmenizin neye ihtiyacı olduğuna karar vererek, tüm aşamaların dijitalleşmesi ve süreçlerin yazılımsal sistemlere bağlanması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Birlikte Harika İşler Yapmak için

İstanbul Web Ajans ekibi olarak ihtiyacınıza uygun dijital çözüm için bir “click” ötenizdeyiz.
Dijital dünyada yükselmeye hazır mısınız?

Ürettiğimiz projelerle, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyoruz.

Bizi Takip Edin

© 2023 İstanbul Web Ajans
Tüm Hakları Saklıdır. 

×