Standart sitelerden kurtulun,
Sizin için tasarlanmış sitenizi kendi panelinizden kontrol edin,
Kontrol panelli web tasarımlarımız google seo uyumludur,
Sitenizi her zaman güncel tutun,
Skip Navigation LinksAna Sayfa > Web Yazılım > Kontrol Panelli Web Tasarım

Kontrol Panelli Web Tasarım
 
Kontrol Panel Nedir?
Kontrol panel veya diğer adıyla Yönetim Paneli, web sitenize doğrudan bağlanarak site içeriğini isteklerinize göre düzenlemenizi sağlayan bir arayüzdür. Size özgü tanımlanmış olan bir kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak her türlü bilgiyi, resimleri ve yazılarınızı çok kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Bu sistemi kullanabilmek için her hangi bir program veya yazılım bilgisine sahip olmanıza gerek yoktur. Bilgisayarı açıp internette olaşabilen, wordde yazı yazabilen herkes bu sistemi kullanarak web sitesini güncelleyebilir. Güncel bir site her zaman ziyaretçileriniz için ilgi çekici bir site olacaktır...

Kontrol panelli yönetiminde bulunan bazı özellikler Not : Her web sitesinin kontrol paneli olmayabilir. Web tasarım firmanızdan bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Zaten bir web siteniz varsa fakat panelli değilse, mevcut durağan sitenizi kontrol panelli hale dönüştürmek için hemen bize ulaşın

Kontrol panelli web tasarım, hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0850 303 09 57 numaralı telefonlarımızı arayabilir veya buraya tıklayarak online iletişim formumuz aracılığıyla müşteri temsilcilerimize mesaj gönderip, size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.