Adwords Api Yazılım

Google AdWords API Özel Yazılımı : Google AdWords API ve profesyonel Web programlama becerilerini bir arayada toplayarak reklam hizmeti veren firma veya bireylere sunduğumuz yazılım uygulamasıdır.

Adwords API Yazılım Uygulaması 2 Kısımdan Oluşmaktadır.
1.) Müşteri Arayüzü
2.) Admin Arayüzü

Müşteri Arayüzü
Müşteriye verilen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıbilir. İçerik olarak; kolay kullanımlı anlaşılır arayüz, detaylı raporlama, kampanya reklamları durdurma-güncelleme-silme, online kredi yükleme(havale-kredikartı), otomatik mesaj uyarı(e-mail-sms), geçmiş ödemeler, online destek

Admin Arayüzü
Müşteri Merkezi hesabınızdan bağımsız çalışır. İçerik olarak; kolay kullanımlı anlaşılır arayüz, müşteri yetkilendirme, tüm müşterilere amaca göre listeleme, mesaj uyarı(e-mail-sms) gönderme, müşteriye yapılan geçmiş ödemeler,

Kimler Kullanabilir?
Google Adwprds API Yazılım Uygulamasını Müşteri Merkezi Hesabı (MMC) hesabı olan tüm reklam ajansları veya reklam hizmeti veren firma ve bireyler bu uygulama yazılımını kullanabilirler.

Kullanım Amacı Nedir?
Adwords API Yazılım sayesinde birden fazla müşterisi olan ajanslar, tüm müşterilerini tek bir ara panelden takip edebilir, her bir müşteri için farklı giriş şifreleri verebilir ve müşteriler kendi kampanyalarını, reklamlarını, anahtar kelimelerini, vb. tüm raporları sağlayabilirler.

Bu Uygulamayı Neden Kullanmalısınız?
Her bir müşteriniz için rapor oluşturmanıza gerek kalmıcak. Müşterinize vereceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile reklam istatistik raporlarını görebilicekler.

Bu Uygulamanın Fiyatı Nedir?
Fiyat ve yazılım uygulaması hakkında daha detaylı bilgi için 0212 993 15 01 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bu Uygulamayı Kendi Serverimde Host Edebilirmiyim?
Hiç proplem değil. Elbette isterseniz uygulamayı kendi serverinizde yayınlayabilirsiniz.

Adwords API Yazılımının Sürümü Nedir?
Asp.Net(C#) programlama dili ile geliştirmiş oluğumuz Adwords Api son versiyonu kullanmaktayız.

Ürettiğimiz projelerle, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyoruz.

Bizi Takip Edin

© 2023 İstanbul Web Ajans
Tüm Hakları Saklıdır. 

×