Biz Kimiz?
Neler Yaparız? Neler Hedefledik? Neler Planlıyoruz?
Şirketimiz Faliyetlerine 2007 Yılında İnternet Reklamcılığı İle Girdiği Reklam Sektörüne 2007 Yılı İçerisinde Bir Çok Web Projesine İmza Atmıştır.

2008 Yılının Ortalarında İnternet Reklamcılığı Ve Özelikle Google Adwords Reklamlarında Uzmanlaşma Konusunda Hızlı Adımlar Atmış Ve Gelişen İnternet Reklamcılığı Sektöründe Türkiye Çapında Küçük,Orta Ve Büyük Ölçekli Firmalara Hizmet Vermeye Başlamıştır.

Teknolojik Gelişimini Artıran İstanbul Web Ajans Şirketlere Özel Yazılımlar da Üretmeye Başladı. Birçok Sektörün Kendi Bünyesinde veya Bayileri İle İlişkilerinde İhtiyaç Duyulan Özel Yazılımlarını Geliştirerek, Kuruma Özel Sistemler Oluşturmaktadır.

Bu Zaman Zarfı İçerisinde Tabiki Her Firma Gibi Bazı Sıkıntılarla Karşılaşmış Ancak Her Yaşanan Sıkıntıdan Dahs Tecrübeli Ve Kendisine Gereken Dersleri Çıkartmayı Bilmiştir.

İstanbul Web Ajans Yine Bünyesinde Hizmet verdiği Matbaa Çalışmaları İle Firmaların Kurumsal Kimlik Çalışmaları ve Profesyonel Tasarımlarıyla Müşterilerimize En İyi Hizmeti Sağlamıştır.

Siz Değerli Müşterilerimize Her Zaman En İyi,En Doğru ve En Dürüst Hizmeti Vermeyi Amaçlıyoruz.

Saygılarımızla...

İstanbul Web Ajans